logo

Zdeněk Štokr DiS.

Masér a terapeut, jehož metody vycházejí z vlastních úspěšných zkušeností. Specializuje se na pohybový aparát pomocí Dornovy metody a řešení neplodnosti.

Bolest zad, bolest páteře, skolióza, bolest kyčlí, artróza kyčelních kloubů, tenisový loket, bolest kloubů, vybočený palec (Hallux valgus), bolest kolen, bolest krční páteře, migréna, bolest hlavy, bolest v kříži (ischias), vyhřezlá ploténka, neplodnost, alergie, celulitida, lymfatický systém, stres, imunita, otoky nohou, celková únava.

Objednat se

Praxe

  • V roce 1982 jsem nastoupil do Národního divadla jako profesionální tanečník. Už tehdy jsem se zajímal o akupresuru a akupunkturu. Pomáhal jsem svým kolegům od bolesti namožených svalů, zánětů a natažených šlach i alergií. Později se i u mě objevila artróza kyčelního kloubu. V roce 1996 jsem se seznámil s cvičením léčitele Dietera Dorna a tato metoda mi pomohla artrózu vyléčit.

  • Po dvou samovolných, nevysvětlitelných potratech mé manželky jsem začal hledat také alternativní léčby neplodnosti. Za rok a půl se nám narodila dcera. Od té doby se touto problematikou zabývám intenzivně. Alternativní medicínou lze dosáhnout velkých úspěchu při léčbě neplodnosti, bolestivé menstruace a mužské potence.

  • Dornova metoda, akupresura, reflexní terapie, akupunktura, Reiki, Breussova masáž, baňkování, lymfatická nebo klasická masáž.