logo

Automatická intuitivní kresba

Automatická intuitivní kresba

Klasické vyšetřovací metody lze rozšířit i o alternativní možnost. Automatická intuitivní kresba vnáší do diagnostiky klientových potíží nový velmi hluboký vhled.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Propojení tradiční čínské medicíny a práce s aurou lidského těla

    Propojení tradičního systému čínské medicíny a práce s aurou lidského těla prostřednictvím automatické intuitivní kresby, která velmi dobře slouží jako doplňkový diagnostický nástroj pro lepší uchopení problematiky klientů.

  • S její pomocí lze získat informace z aury, z čakrových polí. Je možné například nakreslit, zda aktuálně zvolená životní cesta člověka je skutečně ta nejvhodnější nebo získat z kresby informace ze sféry partnerských či rodinných vztahů (např. se zobrazí různé disharmonie ovlivňující zdravotní vztah a duševní pohodu). Také je možné samostatně zakreslit disharmonie v auře, v čakrových centrech, z čehož lze následně určit jejich příčiny a dále i s pomocí TCM pracovat na harmonizaci, a to nejen na tělesné rovině, ale i v rovině původních příčin.

  • Hlubší vhled do problematiky a možnosti zefektivnění léčby

    Propojování práce s informacemi z čaker se systémem čínské medicíny je zajímavým způsobem, jak obohatit možnosti skvěle propracovaného systému TCM a zefektivnit ještě více léčení klientů.

  • Automatická kresba je způsob, jak zobrazit energetické, jinak neviditelné skutečnosti – psychické, fyzické stavy a pocity. Provádím ji vedena svou intuicí, díky níž mi ke kresbě také během malování přicházejí určité vjemy, informace. Interpretace je prováděna následným rozhovorem, kde se zobrazené formy rozkrývají společně a nabízejí se nám nové možnosti náhledu a léčení.