logo

Reflexní terapie

Reflexní terapie

Funguje na principu, že na chodidlech u nohou existuje mapa celého těla. Reflexní body na nohou odpovídají všem orgánům, žlázám s vnitřní sekrecí a dalším částem těla.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Chodidla jako mapa celého těla

    Reflexologie funguje na principu, že na chodidlech u nohou existuje mapa celého těla. Reflexní body na nohou tudíž odpovídají všem hlavním orgánům, žlázám s vnitřní sekrecí a nejrůznějším částem těla.

  • Obnova harmonie a rovnováhy v těle

    Reflexologie obnovuje rovnováhu a harmonii v těle tím, že pročišťuje systém od toxických látek. Při reflexologii uplatňujeme tlak na reflexní body na chodidlech, čímž podporujeme její přirozených tok, neboť energetické dráhy, které tělem procházejí, mají na reflexní body přímou vazbu. Tlak, který vynakládáme a kombinace nejrůznějších masážních pohybů má velice příjemný a zklidňující účinek.

  • Účinky reflexní terapie

    Reflexologie zlepšuje imunitní systém a pomáhá při rekonvalescenci. Zmírňuje bolest a zlepšuje pohyblivost. Upravuje krevní oběh a zvyšuje hladiny energie. Odstraňuje zadržování tekutin, zvláště v dolních končetinách a díky svému relaxačnímu účinku rovněž zlepšuje psychický a duševní stav.