logo

Terapie Cesta k sobě

Terapie Cesta k sobě

Speciální metoda pro duchovní a osobností růst, harmonizující emoce a fyzické potíže. Díky ní poznáte sama sebe bez obalu a přijdete si na to, co se skrývá za signály těla. Má velký vliv pro vaši budoucnost. Řada klientů si vyzkoušelo, že je silnější než konstelace.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Přemýšleli jste někdy nad tím jak nás nálady a emoce ovlivňují? Všimli jste si, kolik se jich u vás vystřídá během jednoho jediného dne?

    Naše emoce jsou jako malé děti: žádají naší pozornosti. My je však většinou krotíme, usměrňujeme, dáváme do pozadí, bojujeme proti nim a potlačujeme je. Nedovolíme si je plně prožít. Často ani nevíme, co v nás dřímá za emoce. ˇJsou v nás uvízlé již od dětství, kdy nám nebyly správně a dostatečně vysvětleny některé situace a navíc nám bylo doporučeno, že jsme už velcí, aby jsme plakali, aby jsme se vztekali a podobné "dobře myšlené" rady. Proto ani nevíme, že smutek, bolest, stesk, vztek či panika leží v nás a ovlivňují celé naše bytí. Často také na nás sedí něco z minula (minulého života) a projektuje se to do našeho rozpoložení teď a tady. A my často ani nevíme, že to v sobě máme. Jen něco nefunguje tak jak má. Fyzické tělo, vztahy, naše děti, naše práce, ... JAK TO NAPRAVIT A UVOLNIT?

  • Díky skrytým a nezpracovaným emocím jsme často v obavách, v depresích či usínáme v apatii. Toto se projeví nejen na naší psychice, ale především na našem fyzickém těle. Máme zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti, přejídáme se, trpíme chronickou únavou, žárlíme, nedůvěřujeme lidem, máme stále strach či obavy, a také nízké sebevědomí. Všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci a odvrátili, zapomněli jsme na své bytí, vnitřní dítě. Na svou duši.

  • Pomocí této metody odkryjeme to, co se ve vás skutečně odehrává a čeho se tak bojíte prožívat. Objevíte nový a zdravý způsob přijímání sama sebe. Nestačíte se divit jakých výsledků jsme shcopni spolu dosáhnout. Začne pro vás nový způsob života a přijímání sama sebe a i druhých.

  • Tuto terapii v Nature Care Clinic provádí terapeutka tradiční čínské medicíny a duchovní koučka Michaela Janatová DiS.

  • Nejlepší je objednat se na čísle +420 222 515 923, +420 723 948 895 či emailem nature.care.clinic@gmail.com případně přes rezervační systém na našich stránkách.