logo

Služby

Akupunktura
Akupunktura

Akupunktura obnovuje zdraví vpichováním jemných jehel do přesně daných bodů na těle. Pomáhá tělu dostat se do rovnováhy a samo se uzdravovat.

Čínská bylinná terapie
Čínská bylinná terapie

Čínská bylinná terapie je jednou z nejstarších na světě. Dnes je dostupná v různých formách od čajů až po praktické tablety. Vhodná pro děti i dospělé.

Ušní akupunktura / NADA protokol
Ušní akupunktura / NADA protokol

Koncept ušní akupunktury je založen na anatomickém uspořádání bodů, založeném na myšence převráceného embrya. Léčba dlouhodobých potíží a závislostí.

Redukční a detoxikační programy
Redukční a detoxikační programy

Nabízíme třítýdenní detoxikační kůru v kombinaci s ušní akupunkturou. Cílem je eliminovat pocit hladu a současně nastartovat metabolismus.

Řešení neplodnosti
Řešení neplodnosti

Jsme jedním z prvních center TCM, kde akupunktura kombinovaná s čínskou fytoterapií napomáhá při léčbě neplodnosti. U IVF lze zvýšit úspěšnost až o 65 %.

Moxování
Moxování

Je tradiční čínská metoda, která dokáže zbavit bolestí pohybového aparátu, žaludečních potíží, chronických onemocnění dýchacích cest, dodává vitalitu a doplňuje energii Qi.

Děti a tradiční čínská medicína
Děti a tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína nabízí také dětskou péči, která účinně a bezbolestně řeší mnoho potíží, v poslední době se stále více u dětí vyskytujících.

Čínské masáže
Čínské masáže

Čínská masáž, neboli Tuina, stimuluje proudy energie včetně bodů, které na nich leží a tudíž funguje na stejném principu jako akupunktura.

Lymfatické masáže
Lymfatické masáže

Ruční lymfatická masáž je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy a odvést z těla toxiny a usazené odpadní látky.

Baňkování v tradiční čínské medicíně
Baňkování

Přikládání baněk pomáhá uvolnit křeče a stažené svaly, obnovit krevní oběh a navrátit nervům jejich původní funkčnost.

Stravování dle principů čínské medicíny
Stravování dle principů čínské medicíny

Zdravotní problémy člověka mohou být přímo ovlivněny životním stylem a způsobem stravování. Nesprávná kombinace jídel či přejídání způsobují usazování toxinů a vznik nemocí.

Reflexní terapie
Reflexní terapie

Funguje na principu, že na chodidlech u nohou existuje mapa celého těla. Reflexní body na nohou odpovídají všem orgánům, žlázám s vnitřní sekrecí a dalším částem těla.

Terapie Cesta
Terapie Cesta

Speciální metoda pro duchovní a osobností růst, harmonizující emoce a fyzické potíže. Díky ní poznáte sama sebe bez obalu a přijdete si na to, co se zkrývá za signály těla. Má velký vliv pro vaši budoucnost.

Koučování
Koučování

Koučování (koučink či koučing) je hledání řešení společně s klientem v oblasti, kterou si zvolí a cíle, kterého chce dosáhnout. Společně pak hledáme cestu k jeho dosažení.

Automatická intuitivní kresba
Automatická intuitivní kresba

Klasické vyšetřovací metody lze rozšířit i o alternativní možnost. Automatická intuitivní kresba vnáší do diagnostiky klientových potíží nový velmi hluboký vhled.

Hloubková a sportovní masáž
Hloubková a sportovní masáž

Masáž zaměřená na uvolnění hluboko uvolněných svalů a celkovou rekonvalescenci po sportovních a fyzických výkonech.

Těhotenská masáž
Těhotenská masáž

Specializovaná masáž pro ženy v těhotenství.

Kraniosacrální biodynamika
Kraniosacrální biodynamika

Kraniosacrální biodynamika je práce s vrozeným plánem léčení klienta a jeho návratem ke zdraví.

Zen Shiatsu
Zen Shiatsu

Japonská masážní technika Zen Shiatsu spočívá v jemném tlaku prstů, kterým obnovujeme energetickou rovnováhu těla.

Speciální hluboce relaxační masáž
Speciální hluboce relaxační masáž

Tato masáž je kombinací klasické a havajské masérské techniky s áyurvédskou MARMA masáží. Tato masáž navozuje nejen fyzické, ale i emocionální, psychické uvolnění.

MARMA masáž
MARMA masáž

Marma masáž je jedna ze specializovaných technik áyurvédy. Pomáhá uvolnit zadržovanou energii a vyvolává hluboký pozitivní prožitek.

Breussova masáž
Breussova masáž

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře.Těmito hmaty a použitím třezalkového oleje se docílí uvolnění meziobratlových plotének.

FACE–LIFT pomocí AKUPUNKTURY
FACE–LIFT pomocí AKUPUNKTURY

Zlepšení prokrvení kůže a podkoží. Stimulace metabolizmus buněk. Pomoc s vyhlazením vrásek a rozjasnění pokožky. Tato akupunktura se používá jako alternativa místo aplikace botulotoxinu nebo výplně.

Access Bars
Access Bars

Laskavá kontaktní metoda, zpomalí se mozkové vlny a vznikne prostor pro uvolnění nepotřebných myšlenkových vzorců a blokád, vznikne zároveň prostor pro nové nápady, postoje a inspirace.

Access Facelift
Access Facelift

Pomocí jemných doteků obličeje omlazuje obličej a odvrátí stárnutí bez skalpelu a chemie. Proces, kdy se mění, jak fyzický vzhled tak i limity a náhled na stárnutí, i vaše vyzařování. Stejný efekt se projevuje, jak na obličeji tak i na těle.

Regresní energetická terapie
Regresní energetická terapie

Citlivá, neinvazivní a účinná terapie, která umožňuje klientovi zbavit se potíží tím, že si vybaví a zpracuje traumatizující události.

Balanční dotek
Balanční dotek

Je speciální kombinace technik - Práce s tělem neboli Bodywork, Shia-tsu a kraniosacrální biodynamiky. Klient je oblečen do pohodlného oděvu a užívá si osvědčeného ošetření k obnovení rovnováhy pohybového aparátu, vyrovnání toku energie v jeho těle a nastolení vnitřního klidu.

Medová detoxikační masáž
Medová detoxikační masáž

Je velice stará a osvědčená metoda, která má blahodárný vliv na celé tělo. Medovou masáž využívala i Kleopatra

Kyneziotaping
Kyneziotaping

Prodlužuje uvolňující účinek masáží, zmírňuje bolest, zvětšuje rozsah pohybu, urychluje hojení, obnovuje lymfatický systém a krevní oběh.

Homeopatie
Homeopatie

V současné době ve světě jeden z nejrozšířenějších oborů alternativní medicíny.

Dornova metoda
Dornova metoda

Jemná a velice účinná metoda, která pomáhá odstranit bolesti pohybového aparátu a potíže s tím spojené - bolesti zad, tenisového lokte, kotníků, kolen, ramenních kloubů, krční páteře, hlavy, migrény. Šetrně navrací zpět do správné polohy klouby, vybočené obratle, vyrovnává páteř i srovnává skoliózu.