logo

Služby

Akupunktura
Akupunktura

Akupunktura obnovuje zdraví stimulací pomocí jemných jehel do přesně daných bodů na těle. Pomáhá tělu dostat se do rovnováhy a samo se uzdravovat.

Čínská bylinná terapie
Čínská bylinná terapie

Čínská bylinná terapie je jednou z nejstarších na světě. Dnes je dostupná v různých formách od čajů až po praktické tablety. Vhodná pro děti i dospělé.

Ušní akupunktura / NADA protokol
Ušní akupunktura / NADA protokol

Koncept ušní akupunktury je založen na anatomickém uspořádání bodů, založeném na myšence převráceného embrya. Léčba dlouhodobých potíží a závislostí.

Redukční a detoxikační programy
Redukční a detoxikační programy

Nabízíme třítýdenní detoxikační kůru v kombinaci s ušní akupunkturou. Cílem je eliminovat pocit hladu a současně nastartovat metabolismus.

Řešení neplodnosti
Řešení neplodnosti

Jsme jedním z prvních center TCM, kde akupunktura kombinovaná s čínskou fytoterapií napomáhá při léčbě neplodnosti. U IVF lze zvýšit úspěšnost o 15-20 %.

Moxování
Moxování

Je tradiční čínská metoda, která dokáže zbavit bolestí pohybového aparátu, žaludečních potíží, chronických onemocnění dýchacích cest, dodává vitalitu a doplňuje energii Qi.

Děti a tradiční čínská medicína
Děti a tradiční čínská medicína

Tradiční čínská medicína nabízí také dětskou péči, která účinně a bezbolestně řeší mnoho potíží, v poslední době se stále více u dětí vyskytujících.

Čínské masáže
Čínské masáže

Čínská masáž, neboli Tuina, stimuluje proudy energie včetně bodů, které na nich leží a tudíž funguje na stejném principu jako akupunktura.

Lymfatické masáže
Lymfatické masáže

Ruční lymfatická masáž je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy a odvést z těla toxiny a usazené odpadní látky.

Baňkování v tradiční čínské medicíně
Baňkování

Přikládání baněk pomáhá uvolnit křeče a stažené svaly, obnovit krevní oběh a navrátit nervům jejich původní funkčnost.

Stravování dle principů čínské medicíny
Stravování dle principů čínské medicíny

Zdravotní problémy člověka mohou být přímo ovlivněny životním stylem a způsobem stravování. Nesprávná kombinace jídel či přejídání způsobují usazování toxinů a vznik nemocí.

Reflexní terapie
Reflexní terapie

Funguje na principu, že na chodidlech u nohou existuje mapa celého těla. Reflexní body na nohou odpovídají všem orgánům, žlázám s vnitřní sekrecí a dalším částem těla.

Terapie Cesta k sobě
Terapie Cesta k sobě

Speciální metoda pro duchovní a osobností růst, harmonizující emoce a fyzické potíže. Díky ní poznáte sama sebe bez obalu a přijdete si na to, co se skrývá za signály těla. Má velký vliv pro vaši budoucnost. Řada klientů si vyzkoušelo, že je silnější než konstelace.

Koučování
Koučování

Koučování (koučink či koučing) je hledání řešení společně s klientem v oblasti, kterou si zvolí a cíle, kterého chce dosáhnout. Společně pak hledáme cestu k jeho dosažení.

Automatická intuitivní kresba
Automatická intuitivní kresba

Klasické vyšetřovací metody lze rozšířit i o alternativní možnost. Automatická intuitivní kresba vnáší do diagnostiky klientových potíží nový velmi hluboký vhled.

Hloubková a sportovní masáž
Hloubková a sportovní masáž

Masáž zaměřená na uvolnění hluboko uvolněných svalů a celkovou rekonvalescenci po sportovních a fyzických výkonech.

Těhotenská masáž
Těhotenská masáž

Specializovaná masáž pro ženy v těhotenství.

Kraniosacrální biodynamika
Kraniosacrální biodynamika

Kraniosacrální biodynamika je práce s vrozeným plánem léčení klienta a jeho návratem ke zdraví.

Zen Shiatsu
Zen Shiatsu

Japonská masážní technika Zen Shiatsu spočívá v jemném tlaku prstů, kterým obnovujeme energetickou rovnováhu těla.

Speciální hluboce relaxační masáž
Speciální hluboce relaxační masáž

Tato masáž je kombinací klasické a havajské masérské techniky s áyurvédskou MARMA masáží. Tato masáž navozuje nejen fyzické, ale i emocionální, psychické uvolnění.

Breussova masáž
Breussova masáž

Jde o jemnou, energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře.Těmito hmaty a použitím třezalkového oleje se docílí uvolnění meziobratlových plotének.

FACE–LIFT pomocí AKUPUNKTURY
FACE–LIFT pomocí AKUPUNKTURY

Zlepšení prokrvení kůže a podkoží. Stimulace metabolizmus buněk. Pomoc s vyhlazením vrásek a rozjasnění pokožky. Tato akupunktura se používá jako alternativa místo aplikace botulotoxinu nebo výplně.

Balanční dotek
Balanční dotek

Je speciální kombinace technik - Práce s tělem neboli Bodywork, Shia-tsu a kraniosacrální biodynamiky. Klient je oblečen do pohodlného oděvu a užívá si osvědčeného ošetření k obnovení rovnováhy pohybového aparátu, vyrovnání toku energie v jeho těle a nastolení vnitřního klidu.

Medová detoxikační masáž
Medová detoxikační masáž

Je velice stará a osvědčená metoda, která má blahodárný vliv na celé tělo. Medovou masáž využívala i Kleopatra

Kineziotaping
Kineziotaping

Prodlužuje uvolňující účinek masáží, zmírňuje bolest, zvětšuje rozsah pohybu, urychluje hojení, obnovuje lymfatický systém a krevní oběh.

Dornova metoda
Dornova metoda

Jemná a velice účinná metoda, která pomáhá odstranit bolesti pohybového aparátu a potíže s tím spojené - bolesti zad, tenisového lokte, kotníků, kolen, ramenních kloubů, krční páteře, hlavy, migrény. Šetrně navrací zpět do správné polohy klouby, vybočené obratle, vyrovnává páteř i srovnává skoliózu.

Fyzioterapie
Fyzioterapie

Fyzioterapie je založena na individuálním přístupu terapeuta ke klientovi. Využívá řadu diagnostických a léčebných postupů pro regeneraci a prevenci funkčních poruch pohybového aparátu. Ty totiž často způsobují bolest svalů, zad, kloubů a vadné držení těla.