logo

Služby

Akupunktura
Akupunktura

Akupunktura obnovuje zdraví vpichováním jemných jehel do přesně daných bodů na těle. Pomáhá tělu dostat se do rovnováhy a samo se uzdravovat.

Čínská bylinná terapie (fytoterapie)
Čínská bylinná terapie

Čínská fytoterapie je jednou z nejstarších na světě. Dnes je dostupná v různých formách od čajů až po praktické tablety. Vhodná pro děti i dospělé.

Ušní akupunktura / NADA protokol
Ušní akupunktura / NADA protokol

Koncept ušní akupunktury je založen na anatomickém uspořádání bodů, založeném na myšence převráceného embrya. Léčba dlouhodobých potíží a závislostí.

Redukční a detoxiakční programy
Redukční a detoxiakční programy

Nabízíme třítýdenní detoxikační kůru v kombinaci s ušní akupunkturou. Cílem je eliminovat pocit hladu a současně nastartovat metabolismus.

Řešení neplodnosti
Řešení neplodnosti

Jsme jedním z prvních center TCM, kde akupunktura kombinovaná s čínskou fytoterapií napomáhá při léčbě neplodnosti. U IVF lze zvýšit úspěšnost až o 65 %.

Naturopatie
Naturopatie

Naturopatie je západní směr celostní přírodní medicíny, která propojuje znalosti a tradice přírodního léčitelství se znalostmi západního zdravotnictví.

Fyzioterapie
Fyzioterapie

Neinvazivní napravování funkčních poruch pohybového aparátu. Praktikujeme Vojtovu metodu, Brügger koncept, techniky měkkých tkání, mobilizaci, metodu Mojžíšové, taping.

Čínské masáže
Čínské masáže

Čínská masáž, neboli Tuina, stimuluje proudy energie včetně bodů, které na nich leží a tudíž funguje na stejném principu jako akupunktura.

Lymfatické masáže
Lymfatické masáže

Ruční lymfatická masáž je velice jemná technika masážních hmatů, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy a odvést z těla toxiny a usazené odpadní látky.

Biodynamické masáže
Biodynamické masáže

Biodynamická masáž vám pomůže získat opět kontakt se svým tělem, zbavit se stresu a napětí, odstranit svalový pancíř, prožít svoje emoce, obnovit sebeuzdravující síly.

Masáž lávovými kameny
Masáž lávovými kameny

Uvolňující masáž, která vás dostane do stavu hluboké relaxace. Teplo kamenů pomáhá zbavovat stresu a navodit harmonii těla a duše. Odstraňje vnitřní neklid.

Nutriční poradenství
Nutriční poradenství

Zdravotní problémy člověka mohou být přímo ovlivněny životním stylem a způsobem stravování. Nesprávná kombinace jídel či přejídání způsobují usazování toxinů a vznik nemocí.

Reflexní terapie
Reflexní terapie

Funguje na principu, že na chodidlech u nohou existuje mapa celého těla. Reflexní body na nohou odpovídají všem orgánům, žlázám s vnitřní sekrecí a dalším částem těla.

Kyneziologie
Kyneziologie

Pomocí kineziologického testu svalů najdeme bloky, které jsou příčinou obtíží. Uvědomíte si dopady bloků a emočně i rozumově je zpracujete. Pak dojde k odblokování energetických drah.

Koučování
Koučování

Koučování (koučink či koučing) je hledání řešení společně s klientem v oblasti, kterou si zvolí a cíle, kterého chce dosáhnout. Společně pak hledáme cestu k jeho dosažení.

Plazmový generátor
Plazmový generátor

Plazmový generátor odstraňuje pomocí frekvencí z těla nežádoucí mikroorganismy. Umí si poradit s alergiemi, ekzémy, chřipkou, artritidou, podpořit imunitní systém i jednotlivé orgány.

Automatická intuitivní kresba
Automatická intuitivní kresba

Klasické vyšetřovací metody lze rozšířit i o alternativní možnost. Automatická intuitivní kresba vnáší do diagnostiky klientových potíží nový velmi hluboký vhled.

Baňkování v tradiční čínské medicíně
Baňkování

Přikládání baněk pomáhá uvolnit křeče a stažené svaly, obnovit krevní oběh a navrátit nervům jejich původní funkčnost.

Hloubková a sportovní masáž
Hloubková a sportovní masáž

Masáž zaměřená na uvolnění hluboko uvolněných svalů a celkovou rekonvalescenci pro sportovních a fyzických výkonech.

Těhotenská masáž
Těhotenská masáž

Specializovaná masáž pro ženy v těhotenství.

Kraniosacrální biodynamika
Kraniosacrální biodynamika

Kraniosacrální biodynamika je práce s vrozeným plánem léčení klienta a jeho návratem ke zdraví.

Zen Shiatsu
Zen Shiatsu

Japonská masážní technika Zen Shiatsu spočívá v jemném tlaku prstů, kterým obnovujeme energetickou rovnováhu těla.