logo

Bc. Eva Gembalová

Spojuje akupunkturu a čínskou fytoterapii v souladu s tradiční čínskou medicínou

Z tradiční čínské medicíny se soustřeďuji na spojení akupunktury a čínské fytoterapie. V diagnostice využívám i automatickou intuitivní kresbu.

Objednat se

Praxe

  • Tradiční čínskou medicínu jsem vystudovala na uznávaném TCM Institut Praha - studium pěti dovedností, jež zahrnuje práci s akupunkturními body, fytoterapii, dietetiku, masáže Tuina a čínské cvičení Qi Gong. Od původního vzdělání v oboru obchodní podnikání (bakalářské studium Ekonomicko správní fakulty v Brně) mě k TCM původně přivedl zájem o alternativní metody při léčbě mý blízkých i mne samotné. Tato práce mne od samého počátku naplňuje a vnímám ji jako své poslání, ve kterém mohu efektivně pomáhat druhým lidem. Propojuji tradiční systém se svou intuicí a prací s energií.

  • Praxi jsem získala jako samostatně pracující terapeut a v centru Nature Care. Během ní využívám zejména fytoterapii a práci s akupunkturními body. Rozvíjím i různé další možnosti, jak nahlížet na fungování lidského těla. Využívám vhledů na propojení těla a duše. V případě zájmu mohu využít též automatickou intuitivní kresbu, coby doplňkového diagnostického nástroje pro ještě lepší uchopení problematiky klientů.

  • Kromě klasických technik fyzioterapie se zabývám i alternativními přístupy, jako je energetické léčení a učení o čakrách. Mezi mé zájmy také patří ženské kruhy, osobnostní rozvoj a oslavné a přechodové rituály.

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Vstupní vyšetření: 1.400 Kč
Opakované konzultace: 850 Kč

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE