logo

Tradiční čínskou medicínou pomáháme uzdravovat tělo i ducha. Hledáme příčinu obtíží a tu se snažíme odstranit.

Čínská medicína je tady už tisíce let. Tisíc let moudrosti a zkušeností připravených pomoci. Propojujeme akupunkturu, masáže, bylinnou terapii i naturopatii podle individuálních potřeb každého klienta.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE

Náš tým

V Nature Care jsme tým zkušených praktiků tradiční čínské medicíny s různými specializacemi a zaměřením. Jsou zde maséři, naturopaté, kouč i kineziolog s dlouholetou praxí.

Vrátíme vaše tělo zpět do rovnováhy.


Celý team

Akupunktura

Jemné jehličky aplikujeme do akupunturních bodů na těle a ovlivňujeme tak tok životní energie čchi. Díky přesné aplikaci můžeme nastartovat uzdravovací procesy v těle. Akupuntura pomáhá při fyzických problémech, zmírňování bolesti i následků stresu.


TCM

Péče o klienty

Jak probíhá typická návštěva v Nature Care? Při první návštěvě vás čeká diagnostika. Většinou formou dialogu s teraperutem a vyplněním krátkého dotazníku. Následuje výběr a aplikace nejvhodnějších terapií. V příjemných prostorách Nature Care budete mít maximální soukromí a pohodlí.


O nás

Terapie

Najdete u nás kompletní nabídku terapií tradiční čínské medicíny a naturopatie. Tradiční čínská medicína nejčastěji kombinuje akupunturu, čínskou bylinnou terapii (herbalistiku), různé druhy masáží, cvičení Qi-gong a úpravu jídelníčku a doporučení úpravy živnotního stylu.


Terapie

Tradiční čínská medicína
Harmonie těla, mysli i duše


Více o TCM
Tradiční čínská medicína a nemoci
S čím pomáhá tradiční čínská medicína

Čínská medicína je tady už po tisíciletí. Pomáhá s chorobami, které jsou staré jako lidstvo samo i novodobými civilizačními onemocněními.

Čti dále
Tradiční čínská medicína a IVF
TCM a asistovaná reprodukce

Víte, že lze zvýšit úspěšnost umělého oplodnění (IVF) pomocí přesně cílené akupunktury? Prakticky tradiční čínské medicíny pomáhají mnohým párům, které podstupují IVF.

Čti dále
Podzimní restart podle TCM
7 TIPŮ na podzimní restart

Podzimní plískanice se kvapem blíží. Pomozte svému tělu připravit se dřív, než dorazí první virózy. Účinně pomáhá návod podle TCM.

Čti dále
TCM a překyselení organismu
Souvisí překyselení, únava a nemoci?

Stres a nevyvážená strava snědená v poklusu, to je jasná cesta k překyselenému organismu. Ulevte svému tělu a zbavte se nemocí se změnou jídelníčku podle TCM.

Čti dále
Rezervujte si Váš termín v Nature Care během 2 minut

Klikněte na tlačítko a rezervujte si jednoduše sami

REZERVOVAT TERMÍN ONLINE
Novinky

Možnost pronájmu krásných prostor na Praze 2-Výtoň zaměřených na terapie, masáže, konzultace, ale i kurzy a workshopy v malých skupinách.

více

Přijďte se uvolnit, nachvíli se zastavit a načerpat energii pomocí meditace s panem Vojtěchem Lavičkou.

více

Znáte již tuto perlu východu?

více

Nevěříte? Objevte i vy pramen živé vody.

více

Více novinek