logo

Redukční a detoxikační programy

Redukční a detoxikační programy

Nabízíme třítýdenní detoxikační kůru v kombinaci s ušní akupunkturou. Cílem je eliminovat pocit hladu a současně nastartovat metabolismus.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
 • Cena detoxikačního programu

  Ceny této kůry a podmínky, za kterých ji provádíme zůstávají i letošním roce stejné. První návštěva, která sestává z čínské diagnostiky a celotělní a ušní akupunktury, stojí 1000 Kč. Následující dvě konzultace, při kterých dochází k výměně nebo doplnění jehel a čištění ušního boltce jsou již zdarma. Každá následující aplikace ušních jehel pak stojí 300 Kč.

 • Ušní akupunktura se aplikuje většinou cíleně k podpoře dlouhodobých potíží, anebo jednorázově jako doplněk klasické akupunktury, zvláště při řešení návykových syndromů jako je kouření, alkoholismus nebo za účelem hubnutí.

 • Průběh první návštěvy

  Před aplikací jehel podstoupíte prohlídku a v případě, že netrpíte žádným závažným zdravotním problémem, vám doporučíme komplexní detoxikační dietu, při které dochází k zásadnímu omezení přísunu solí, proteinů a carbohydrátů, ale současně se zachová nezbytná denní dávka minerálů, vitaminů a vlákniny, které tělo potřebuje ke zdravému fungování.

 • Při této dietě dochází k aplikaci permanentních jehel do oblasti ušního boltce a ke stimulaci bodů, které podporují metabolismus a současně potlačují apetit. Výsledky jsou velice dobré, zvláště pokud klienti kombinují hubnutí s lymfatickými masážemi na podporu odvodnění, zpevnění kůže a odstranění celulitidy.

 • Navazující dietní program

  Bezpečnou a zdravotně nezávadnou cestou se takto dá zhubnout až o 6 kg a poté, co se tělo pročistí, doporučujeme přejít na speciální jídelníček, jehož cílem je vybudovat si lepší stravovací návyky a váhu si dlouhodobě udržet.