logo

Jindřiška Koželuhová

Věřím ve výjimečnost každého jedince s jeho dary a talenty.

Vím, že uvnitř každého z nás je prostor, ze kterého můžeme čerpat., někdy jen zapomeneme kudy se do něj dostat. Někdy stojíme na křižovatce a nevíme kudy dál. Vše. co potřebujete vědět je ukryto ve vás. Společně to můžeme odhalit, projasnit další cestu. Jestliže spřádáme vlákno života, můžeme z něj utkat krásné režné plátno nebo třpytivý brokát. Vše je správně pokud s tím souzníme. Zastavíme se však, když osnova není optimálně napnutá a nelíbí se nám vzor, který vzniká. Jsem tu a nabízím svůj čas a prostor, abychom rozmotali uzle a uzlíky vláken vašich příběhů.

Objednat se

Praxe

  • Pracuji s metodou Access Bars® - laskavá kontaktní metoda, zlehka se dotýkám bodů na vaší hlavě, při čemž se zpomalí mozkové vlny a vznikne prostor pro uvolnění nepotřebných myšlenkových vzorců a blokád, vznikne zároveň prostor pro nové nápady, postoje a inspirace. O tomto procesu rozhoduje vaše vědomí. Přináší hlubokou relaxaci, uvolnění. Rozpouští mentální, emocionální, fyzické a energetické bloky, kde stagnujete. Vhodná pro snižování stresu, lepší spánek, pro ADD Aa ADHD, před zkouškami, pro vytvoření VÍCE MOŽNOSTÍ VE VAŠEM ŽIVOTĚ. Jednotlivé body se týkají například našich postojů k penězům, kreativitě, nemocem, emocím, tělu, komunikaci.

  • Nabízím Access body process® - energetické posílení vaší imunity,spouštění léčivých energií pro chronické choroby včetně rakoviny, posílení po pro prodělaném traumatu. Klient leží a dovoluje svému tělu přijímat. Je možné pochopit souvislosti.

  • Masáž Aroma - přivede nás do světa kouzelných vůní esenciálních olejů DoTerra terapeutická kvalita umožňuje jejich vnitřní i vnější použití. Obsahují pouze těkavé aromatické látky, v oleji jsou přítomny pouze správné látky bez chemikálií, ropných produktů. Mají schopnost zvyšovat frekvenci těla. Snížená frekvence snižuje imunitu. Můžete si dopřát masáž nebo konzultaci a jít " za nosem ".

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Access Bars: 1250 Kč
Access body proces: 800 Kč
Masáž Aroma: 800 Kč (záda)
Konzultace Aroma: 500 Kč

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE