logo

Mgr. Gabriela Schwarzová

Tradiční čínská medicína, akupunktura, fytoteriapie, guasha

Vítá každého, kdo přichází s upřímným záměrem a zvědavostí a je připraven dělat ve svém životě ozdravující změny. Umí klientům poradit řadu efektivních technik, kterými o sebe mohou průběžně pečovat i doma. Díky svému životnímu příběhu má obzvlášť blízko k lidem potýkajícím se z úzkostí, emočními výkyvy a depresí.

Objednat se

Praxe

  • Na 1. škole tradiční čínské medicíny vystudovala čtyřletý obor akupunktura pod záštitou Tianjin University of Traditional Chinese Medicine a je držitelkou certifikátu Acupuncture Practitioner. V současnosti postgraduálně studuje obor Master of Science in Advanced Oriental Medicine – Research and Practice na Northern College of Acupuncture v Yorku, zaštiťovaný Middlesex University of London.

  • Práci s tělem se nejprve věnovala prostřednictvím terapeutického výrazového tance a cvičení qi gong (od roku 2003), cesty osudu jí přiměly zanořit se hlouběji do studia klasické čínské medicíny, od roku 2014 ve své praxi využívá stimulaci akupunkturních lokalit, poradenství v oblasti životního stylu a rytmu v souladu s pěstováním dobrého života – yangshengfa, výživové poradenství a využívání bylinných směsí a dietetik. Kromě rozmanitých technik stimulace akupunkturních bodů ovládá masáže baňkami a nefritovými či rohovinovými destičkami – tzv. guasha.

Znalosti a dovednosti

Základní ceník

Vstupní vyšetření: 1.200 Kč
Opakované konzultace: 650 Kč
Masáž Guasha: 1000 Kč

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE