logo

Terapie Cesta

Terapie Cesta

Speciální metoda pro duchovní a osobností růst, harmonizující emoce a fyzické potíže. Díky ní poznáte sama sebe bez obalu a přijdete si na to, co se zkrývá za signály těla. Má velký vliv pro vaši budoucnost.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Přemýšleli jste někdy nad tím kolik nálad se u vás vystřídá během jednoho jediného dne?

    Naše emoce jsou jako malé děti: žádají naší pozornosti. My je však většinou krotíme, usměrňujeme, dáváme do pozadí, bojujeme proti nim a potlačujeme je. Nedovolíme si plně prožít smutek, bolest, stesk, vztek či paniku. Často totiž ani nevíme, JAK!

  • Díky tomu jsme často v obavách, v depresích či usínáme v apatii. Toto se projeví nejen na naší psychice, ale především na našem fyzickém těle. Máme zažívací potíže, chronické bolesti, zlozvyky a závislosti, přejídáme se, trpíme chronickou únavou, žárlíme, nedůvěřujeme lidem, máme stále strach či obavy, a také nízké sebevědomí. Všechny tyto problémy mají počátek na buněčné úrovni, kde jsme odmítli cítit skutečnou emoci.

  • Pomocí této metody odkryjeme to, co se ve vás skutečně odehrává a čeho se tak bojíte prožívat. Objevíte nový a zdravý způsob přijímání sama sebe. Nestačíte se divit jakých výsledků jsme shcopni spolu dosáhnout. Začne pro vás nový způsob života a přijímání sama sebe a i druhých.

  • Tuto terapii v Nature Care Clinic provádí terapeutka tradiční čínské medicíny a duchovní koučka Michaela Janatová DiS.

  • Nejlepší je objednat se na čísle +420 222 515 923, +420 723 948 895 či emailem nature.care.clinic@gmail.com případně přes rezervační systém na našich stránkách.