logo

Plazmový generátor

Plazmový generátor

Plazmový generátor odstraňuje pomocí frekvencí z těla nežádoucí mikroorganismy. Umí si poradit s alergiemi, ekzémy, chřipkou, artritidou, podpořit imunitní systém i jednotlivé orgány.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
 • Cesta, jak se zbavit dlouhodobých obtíží

  Vše začíná v naší mysli. Je-li nám dobře na duši, je to vidět na uzdravujícím se těle. Ale i tělu je někdy potřeba pomoci.

 • Většina nemocí, které nás souží, začíná zatíženou myslí. To je hluboká pravda, která se potvrzuje v každodenní praxi. Když se nám povede naladit na svou duši a jednáme v souladu s ní, většina fyzických projevů mizí. Pokud jsou však fyzické projevy dlouhodobé (chronická onemocnění, dlouhotrvající ekzémy, alergie apod.), je potřeba tělu pomoci, aby se jich zbavilo.

 • Plazmový generátor

  Jednou z možností, jak pomoci tělu je plazmový generátor. Využívá frekvence, kterými v lidském organismu ničí nežádoucí mikroorganismy. Umí odstranit bakterie, viry, plísně a parazity. Frekvence jsou volitelné a nastavujeme je na konkrétní mikroorganismus, který chceme ničit. Nemusíte se tak bát, že by zničil hodné mikroorganismy, které lidskému tělu prospívají.

 • Použití plazmového generátoru je zcela bezbolestné. Dosah frekvencí je několik metrů, proto není nutní přímý kontakt s vaším tělem.

 • Léčebné programy plazmového generátoru

  Využít můžeme programy, které působí na: alergie, sennou rýmu, chřipku, bolest hlavy, kašel, ekzém, artritidu, různé záněty, klouby a svaly, podporu imunitního systému, podporu jednotlivých orgánů, detoxikaci.