logo

Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny

Uvolňující masáž, která vás dostane do stavu hluboké relaxace. Teplo kamenů pomáhá zbavovat stresu a navodit harmonii těla a duše. Odstraňje vnitřní neklid.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Teplo a hluboká relaxace

    Uvolňující masáž, která vás dostane do stavu hluboké relaxace. Hřejivé teplo lávových kamenů se k masážím využívá už tisíce let. První záznamy o této masáži jsou z Číny 2000 let před naším letopočtem.

  • Lávové kameny nahřejeme ve vodní lázni na velmi příjemnou teplotu. Po té je teplé přikládáme na tělo a zároveň dvěma většími kameny masírujeme.

  • Účinky hřejivé relaxační masáže

    Příjemné teplo velmi rychle uvolňuje jak fyzicky tak i psychicky. Masáž lávovými kameny pomáhá zbavovat stresu a navodit harmonii těla a duše. Velmi rychle zapomenete na každodenní starosti. Je výbornou terapií pro zmírnění účinků stresu a odstranění vnitřního neklidu. Teplo kamenů pomáhá odstranit blokace na důležitých bodech těla. Uvolňuje zatuhlé svaly a křeče. Ulevuje od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus.

  • Účinky příjemného prohřátí lávovými kameny budete vnímat ještě dlouho po skončení masáže. K masáži se používají speciální kameny, které výborně akumulují teplo, a tím zvyšují její efekt. Zároveň mají unikátní energetickou vibraci, která pomáhá rozproudit energii ve vašem těle.