logo

Biodynamické masáže

Biodynamické masáže

Biodynamická masáž vám pomůže získat opět kontakt se svým tělem, zbavit se stresu a napětí, odstranit svalový pancíř, prožít svoje emoce, obnovit sebeuzdravující síly.

REZERVUJTE SI TERMÍN ONLINE
  • Uvolnění těla od následků stresu a napětí

    V dnešní době je každý přetížen a přestává komunikovat se svým tělem. Následkem této uspěchané doby je stres a únava. Odolný organismus si dokáže s touto zátěží poradit. Pokud se stres a napětí stále opakují a nenastává relaxace, tělo se uzavírá do svalového pancíře. Zmíněné opancéřování slouží jako obrana proti psychickým zraněním, současně ale zabraňuje jak psychickému, tak i fyzickému organismu v jeho těle.

  • Jsou to jemné a lehké doteky, při kterých dochází k tělesné a duševní rovnováze. Uvolňují se blokády energetického proudu a emoce, posiluje se dýchání. Odstraňují se bolesti hlavy a harmonizuje zažívací ústrojí. Klient prožívá regresi (návrat k pocitům, které zná z dětství), cítí se bezpečně. Po skončení masáže se doporučuje krátká relaxace, tzv. zažívání, kdy klient odpočívá po příjemné meditativní výměně energií.